Kilka słów o nas...

 

ALFA PROJEKT Sp. z o.o. to firma doradczo-szkoleniowa, której filarem jest wiedza pracowników. Nasze szeregi zasilają specjaliści dla których bardzo istotna jest skuteczność działań oraz jakość świadczonych usług. Zbudowaliśmy kadrę, która radzi sobie z najtrudniejszymi przedsięwzięciami, stosując innowacyjne metody pracy oraz zarządzania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie budując z nim bliskie relacje poprzez aktywną współpracę. Podczas pracy nad projektami konsultujemy pomysły z partnerami oraz niezależnymi specjalistami. Dzięki temu otrzymujemy wielowarstwowy obraz a proponowane rozwiązania są synergią wszystkich punktów widzenia i trafnych sugestii.

Wiodącym i głównym profilem prowadzonej działalności od początku istnienia firmy jest doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Działamy na rynku od 2012 roku. Od marca 2015 roku posiadamy status Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Kapitał zakładowy – 100.000,00 zł.

Świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania funduszy zewnętrznych (przede wszystkim dotacje UE), zarządzamy i rozliczamy projekty unijne, przygotowujemy biznes plany oraz analizy finansowe. Staramy się także pomagać mieszkańcom naszego regionu realizując własne projekty unijne. W tym celu inkubujemy przedsiębiorczość oraz podwyższamy kwalifikacji i kompetencji zawodowe.

 

„Coming together is a beginning, keeping together is progress, working together is success” – Henry Ford.

Praca

 

Zespół ALFA PROJEKT tworzą pracownicy o wysokich kwalifikacjach interpersonalnych jak i stricte merytorycznych. Tego samego oczekujemy od kandydatów. Jesteśmy firmą dla której przede wszystkim liczy się jakość. Praca w ALFA PROJEKT Sp. z o.o. daje ogromne możliwości rozwoju zawodowego poprzez możliwość współpracy z profesjonalistami i udział w ambitnych, często innowacyjnych przedsięwzięciach. Szukamy inteligentnych, samodzielnych i zaangażowanych osób zainteresowanych pracą w naszym zespole. Oczekujemy praktycznej wiedzy z zakresu funduszy strukturalnych oraz doświadczenia w przedmiotowej branży. Praca w naszym zespole wiąże się z nieustannym rozwojem i podnoszeniem kwalifikacji. Dołącz do Zespołu!

 

AKTUALNE OFERTY

Praktykant
Wymagania:

-wykształcenie wyższe,
-mile widziane doświadczenie w przedmiotowej branży,
-dyspozycyjność 60h/m-c,
-prawo jazdy kat. B.


Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych
Wymagania:

-wykształcenie wyższe,
-2-letnie doświadczenie w przedmiotowej branży,
-czynne prawo jazdy kat. B.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą RODO. Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@a-projekt.eu. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.