O nas

ALFA PROJEKT Sp. z o.o. to rozwijająca się firma consultingowa, której filarem jest wiedza pracowników. Nasze szeregi zasilają doświadczeni specjaliści dla których bardzo istotna jest skuteczność działań oraz jakość świadczonych usług.

Kilka słów o nas…

ALFA PROJEKT Sp. z o.o. to rozwijająca się firma consultingowa, której filarem jest wiedza pracowników. Nasze szeregi zasilają doświadczeni specjaliści dla których bardzo istotna jest skuteczność działań oraz jakość świadczonych usług. Zbudowaliśmy młodą kadrę, która radzi sobie z najtrudniejszymi przedsięwzięciami, stosując innowacyjne metody pracy oraz zarządzania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie budując z nim bliskie relacje poprzez aktywną współpracę. Podczas pracy nad projektami konsultujemy pomysły z partnerami oraz niezależnymi specjalistami. Dzięki temu otrzymujemy wielowarstwowy obraz problemu, a jego rozwiązanie jest synergią wszystkich punktów widzenia i trafnych sugestii.

Wiodącym i głównym profilem prowadzonej działalności od początku istnienia firmy jest doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Działamy na rynku od 2012 roku. Od marca 2015 roku posiadamy status Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Kapitał zakładowy – 100.000,00 zł.

Świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania funduszy zewnętrznych (przede wszystkim dotacje UE), prowadzimy badania, zarządzamy i rozliczamy projekty unijne, przygotowujemy dokumentacje strategiczne, biznes plany oraz analizy finansowe. Staramy się także pomagać mieszkańcom naszego regionu oraz województw ościennych. W tym celu promujemy uczenie się przez całe życie, przedsiębiorczość, podwyższanie kwalifikacji i kompetencji kapitału ludzkiego dzięki realizacji projektów edukacyjnych, prowadząc szkolenia oraz doradztwo. Dzięki współpracy z przedsiębiorcami, placówkami publicznymi i NGO nasze działania są skuteczne.

„Coming together is a beginning, keeping together is progress, working together is success” – Henry Ford.