Kontakt - Dotacje unijne, fundusze UE - ALFA PROJEKT Toruń, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Kontakt

Poniżej przedstawiamy dane teleadresowe ALFA PROJEKT Sp. z o.o. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego.


ALFA PROJEKT Sp. z o.o.
ul. Przedzamcze 8
87-100 Toruń

KRS: 0000577843
NIP: 9562310963
REGON: 361155817

Telefon: (56) 681 25 21
Faks: (56) 681 25 26
E-mail: biuro@a-projekt.eu

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 – 15:30.

 

Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy 100.000,00 zł.

 

 

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Wysłanie wiadomości  oznacza tym samym wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w formularzu/e-mailu lub przekazanych podczas rozmowy telefonicznej przez nas: ALFA PROJEKT Sp. z o.o., z siedzibą w Toruniu, w celu informowania nt. możliwości korzystania z naszych usług m.in. aktualne możliwości pozyskania dofinansowania.

W każdej chwili mają Państwo prawo dostępu do danych osobowych / cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych informując o tym telefonicznie/mailowo lub za pomocą formularza. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Alfa Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Przedzamcze 8. Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.


 
Wiadomość została wysłana
* * * *