Kariera

Zespół ALFA PROJEKT tworzą pracownicy o doskonałych kwalifikacjach interpersonalnych jak i stricte merytorycznych. Tego samego oczekujemy od kandydatów. Jesteśmy rozwijającą się firmą dla której przede wszystkim liczy się kapitał ludzki oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zespół ALFA PROJEKT tworzą pracownicy o doskonałych kwalifikacjach interpersonalnych jak i stricte merytorycznych. Tego samego oczekujemy od kandydatów. Jesteśmy rozwijającą się firmą dla której przede wszystkim liczy się kapitał ludzki oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Praca w ALFA PROJEKT daje ogromne możliwości rozwoju zawodowego poprzez możliwość współpracy z profesjonalistami i udział w ambitnych często innowacyjnych przedsięwzięciach. Szukamy inteligentnych, samodzielnych i zaangażowanych osób zainteresowanych pracą w firmie consultingowej. Oczekujemy praktycznej wiedzy z zakresu funduszy strukturalnych oraz doświadczenia w przedmiotowej branży. Praca w naszym zespole wiąże się z nieustannym rozwojem i podnoszeniem kwalifikacji. Dołącz do Zespołu!

Proces rekrutacji składa się z IV etapów:
1. Selekcja kandydatów w oparciu o przesłane aplikacje.
2. Przeprowadzenie wstępnej rozmowy telefonicznej z wybranymi kandydatami.
3. Właściwa rozmowa kwalifikacyjna z bezpośrednim przełożonym oraz pracownikiem HR.
4. Finalne ustalenie warunków współpracy oraz dopełnienie formalności z tym związanych.

AKTUALNE OFERTY

Praktykant
Nr ref.: 01/Pr/Toruń/2019

Wymagania:
-wykształcenie wyższe,
-mile widziane doświadczenie w przedmiotowej branży,
-dyspozycyjność 60h/m-c,
-prawo jazdy kat. B.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości. Aplikację proszę wysyłać na adres e-mail: biuro@a-projekt.eu. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.